הארי פוטר שרביטים

חקרו את מגוון השרביטים של הארי פוטר. גלו שרביטים של כל הדמויות, המיקומים ונקודות הציון האהובות עליכם עם האוצרות המעוצבים היטב כדי להוסיף לאוסף הארי פוטר שלכם.

השרביט בוחר את הקוסם. מה קורא לך? גלה בתוך חנות השרביטים של הארי פוטר, אזור ייחודי בחנות המאכלס למעלה מ-50 שרביטים.

בהשראת הסביבה הקסומה, יש מבחר עצום של שרביטי הארי פוטר בהשראת דמויות, מקומות ואביזרים מעולם הקוסמים.

שרביטים של הארי פוטר

התכוננו להטיל כישוף עם המגוון הרחב של שרביטי הארי פוטר באתרנו, בהשראת הכלים האיקוניים שבהם השתמשו הדמויות האהובות עליכם.

אם אתם מחפשים את המתנות הטובות ביותר בנושא הארי פוטר, אלו הן תוספות חיוניות לכל אוסף או תלבושת, השואבת מהפניות לסרטים לאותנטיות מירבית.

למה אתם מחכים?

התחל לגלוש עוד היום כדי למצוא את ההצעות הטובות ביותר על סחורה בהשראת סרטים, הזמינות בהנחות הענקיות והמבצעים הבלעדיים שלנו!

אמור 'אקספליארמוס' והעלה באוב את קסמיך כשאתה אוסף את השרביטים הרבים של המכשפות והקוסמים הגדולים בעולם הקוסמים.

האם אתה מרגיש את עצמך נמשך לעבר אומנויות האופל? יש לנו גם שורה שלמה של שרביטים של הארי פוטר בהשראת הקוסמים האפלים הגדולים ביותר. הצטרפו לצד אדון האופל וולדמורט ואוכלי המוות הידועים לשמצה שלו – כמו בלטריקס לסטריינג' ודולורס אמברידג' – וכבשו את עולם המוגלגים. כל מה שצריך זה שתי מילים: 'עבדה קדברה'.

המתנות הטובות ביותר לחובבי הארי פוטר

אספו את השרביטים האהובים עליכם, או תפסו את כולם. עם המחירים המדהימים שלנו, אתה לא צריך לפשוט על בנק הקוסמים של גרינגוטס כדי להרשות לעצמך את הטובים האלה.

לאחר שהתחמשת בכלי שבחרת, השלם את האוסף שלך עם עמדות השרביטים השונות שלנו – מה שמאפשר לך להציג ולהשוויץ במלאי החפצים הקסומים שלך.

למה אתה מחכה? השרביט הוא זה שבוחר את הקוסם, ושלנו קורא לך!

במילים פשוטות: תחפושת קוסם צריכה אביזר שרביט. ואם אתה טהרני הארי פוטר, לא כל שרביט יצליח. אם אתה מתלבש כמו לונה לאבגוד, תרצה שרביט של לונה לאבגוד. להתלבש כמו דראקו מאלפוי במקום? שרביט של דראקו מאלפוי הוא הדבר היחיד שיספק את המראה – אם כי, במציאות, הדמות המסוימת הזו מרחיבה את האפשרויות שלך. למעשה, השלישייה עברה גם שרביטים מרובים. שרביט אחד של רון וויזלי לא צריך להתאים לאחר שהוא החליף את הראשון שלו במשהו חדש, ואז שאל. בקיצור, לא משנה על איזו דמות הארי פוטר התלבושת שלך מבוססת, יש לך יותר מבחירה אחת. ואנחנו כאן כדי לעזור!

כל שרביטי הארי פוטר באוסף שלנו מיועדים לדמות ספציפית. כמובן, זה לא אומר שאתה לא יכול להשתמש בהם עבור תחפושת אחרת. שרביט ניוט סקמנדר נהדר להחיות את הדמות. עם זאת, עם העיצוב המלוטש והלא מתואר, זה יעבוד עבור כל אנסמבל קסום! כעת, שרביט דמבלדור, הידוע יותר בשם שרביט הבכור, עשוי להיות שילוב מסובך יותר עבור תחפושת המכשפה או הקוסם הייחודית שלך. עם זאת, בהתחשב בהיסטוריה של השרביט, אנו בטוחים שאתה יכול להמציא סיבה שאתה המאסטר של שרביט הקוסמים הכל יכול.

למעשה, מכיוון שאנחנו מדברים על קסם, בואו נודה בזה: אתה יכול להיות יצירתי ככל שתרצה עם הסיפור והדמות שלך. בין אם תבחרו בשרביט הבכור של הארי פוטר ובין אם תחליטו לתת לשומר המשחק החביב הזה הזדמנות שנייה לקסם עם "שרביט האגריד", אנחנו יכולים לעזור! אחרי הכל, אף אחד מאיתנו לא יודע איך נראה השרביט של האגריד לפני שהמשרד חיבר אותו לחתיכות, כך ששרביט המטריה של האגריד שלך יכול להתעורר לחיים עם כל אחד משרביטי הדמות הזמינים שלנו של הארי פוטר. בכנות, האפשרויות הן אינסופיות כמו פאנפיקציה של הארי פוטר!

הרגישו עוצמתיים כמו כל אחת מדמויות עולם הקוסמים עם שרביט קסמים של הארי פוטר. עם אפשרויות שנדלקות וכאלה שאפילו מלמדות אותך את התנועות, כמו גם פרופסור פליטוויק, זה אפשרי. הרשים את חבריך בליל כל הקדושים כאשר אתה מבצע קסם של Revelio. או להראות להם משהו שאפילו דמבלדור יתרשם ממנו. באוסף שלנו יש את שרביטי ההדרכה כדי לגרום לזה לקרות!

אז שוב, אולי אתה לא מחפש להפוך לדמות של הארי פוטר. במקום להשלים תחפושת, אולי אתה רק אוסף שרביטים של אופי. קנו את המבחר שלנו כדי למצוא את הדגימה המשובחת שחיפשתם. אצלנו תוכלו להתחיל אוסף של שרביטים של חיות פנטסטיות. או שאתה יכול לאסוף סט שרביטים של הארי פוטר הכולל רק את השרביטים האיקוניים של השלישייה.