לגו הארי פוטר

חקרו את מגוון משחקי הלגו של הארי פוטר. פנקו את עצמכם או את ילדיכם במשחקי לגו של הארי פוטר.

העבר ילדים להרפתקאות קסומות אינסופיות עם ערכות LEGO הארי פוטר, רצוי ברכבת הוגוורטס אקספרס מרציף 9 ו-3/4!

טירת LEGO הארי פוטר הוגוורטס ממתינה, עם האולם הגדול, חדר הסודות, האסטרונומיה ומגדלי השעון, הערבה המנצחת והכפר הוגסמייד המכוסה שלג. או לתת להם לקחת את אוטובוס האבירים ולצאת לקניות בסמטת דיאגון דרך החצר האחורית של הפאב Leaky Cauldron.

הארי פוטר לגו מעבירים ילדים לעולם הקוסמים המלא ביצורים מיתיים, מכשפות ומכשפים – הכיף הקסום לא נגמר לעולם. ילדים יכולים לשחזר סצנות עמוסות אקשן הכוללות דמויות שובות לב ומקומות מוכרים או להעלות באוב סצנות חדשות משלהם, להטיל כישופים, להכין שיקויים ולהילחם נגד אומנויות האופל.

צעצועי לגו הארי פוטר לילדים מאפשרים לכל דבר לקרות כאשר הדמיון שלהם מחייה את הקסם והם מתנות נפלאות לכל חובבי הסרטים. כמו הדוויג הינשוף המהודרת שמניעה את כנפיה בחן מהדוכן שלה…

תן לדמיון של ילדך להשתולל עם לגו של הארי פוטר. אבני LEGO, שנוסדו בשנות ה-30 של המאה ה-20, היו מועדפים על ילדים ומבוגרים כאחד עם הלבנים המחוברות הגאוניות שלהם. במהלך השנים, המגוון התרחב באופן מסיבי לנושאים ועיצובים מדהימים וכעת אפילו ידיים קטנות באמת יכולות להצטרף לעולם של אדריכלות LEGO.

זמן המשחק של ילדכם יהיה קסום כאשר ישימו יד על צעצועי LEGO Harry Potter! המגוון הרחב שלנו של ערכות LEGO הארי פוטר בטוח יספק שעות של כיף לילד הקטן שלך.

קפוץ היישר לעולם הקוסמים של הארי פוטר והתכוננו להטיל קצת קסם באוסף הצעצועים שלכם.

אז, התכוננו לבנות וליצור כיף – אנחנו מזמינים אתכם רשמית להוגוורטס, ללא צורך במכתב!

הקסם של לגו

מוצרי LEGO מאפשרים לכל אחד מגיל 7+ ליצור מחדש סצנות קלאסיות מהסרטים והספרים של הארי פוטר, להנפיש את הדמויות האהובות עליו ולבנות את בית הספר האייקוני של הוגוורטס.

ערכות ה-LEGO הראשונות של הארי פוטר הופיעו בשנת 2001, במקביל להקרנת הבכורה והיציאה לאקרנים של הסרט הראשון בזיכיון, "הארי פוטר ואבן החכמים".

בניית עולם הקוסמים עם הארי פוטר לגו

הארי פוטר נוצרה במקור כסדרת רומנים מאת הסופרץת הבריטית J.K. רולינג. וזה הוליד סדרה בת שמונה סרטים שמתעדת את הרפתקאותיהם הקסומות של הארי פוטר וחבריו הקרובים ביותר, רון וויזלי והרמיוני גריינג'ר, כשהם לומדים את אמנות הקסם בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות.

לאורך הסדרה, הארי וחבריו חייבים להשתמש ביכולות הקסומות שלהם כדי להילחם בחושך ולהביס את לורד וולדמורט הרשע כדי להגן על העולם מנפילה לידיו המרושעות.

ערכות לגו של הארי פוטר

האוסף שלנו של הארי פוטר LEGO כולל את לוח השנה של LEGO הארי פוטר ומגוון סטים שונים המתארים רגעים מרכזיים בהיסטוריה של הזיכיון.

תנו לדמיון שלכם להשתולל כשאתם עדים לסרטים האיקוניים האלה שהתעוררו לחיים לנגד עיניכם: תפסו את סניץ' הזהב עם סט ה-Quidditch Match, או הילחמו עם זנב הקרן ההונגרי בסט LEGO של הדרקון.

אספני LEGO מכל הגילאים והרמות יכולים ליהנות מהסטים הללו ולחיות מחדש את האקשן של הסרטים הקסומים שעיצבו דור שלם.

למה אתה מחכה? קפוץ על המטאטאים שלכם ועיין באוסף המדהים שלנו של ערכות LEGO של הארי פוטר היום!